O nás

Café Restaurant Kačaba funguje v Plzni od roku 2005 a v současnosti zaměstnává 30 lidí se zdravotním znevýhodněním. Nabízíme snídaně, široký výběr jídel – denní menu, obědy, večeře, minutky s využitím regionálních potravin, posezení u kvalitní kávy Vergnano, chutné čaje, horké čokolády, velký výběr moučníků, koktejlů. Kačaba nabízí příjemné posezení v pěkném prostředí včetně dětského koutku a počítače s internetem, který mohou naši hosté bezplatně využít. Mimo to pořádáme kulturní večery – promítání filmů, koncerty, vernisáže. Budeme rádi, když se k nám budete vracet!

Kavárna Kačaba

Naše poslání

V Café Restaurantu Kačaba již řadu let probíhá program pracovní rehabilitace a další podpůrné aktivity pro lidi se zdravotním znevýhodněním. V Kačabě trénují účastníci jako pracovníci obchodního provozu pod vedením našich instruktorů, tím si zlepšují své pracovní a sociální dovednosti, čímž zvyšují svou šanci na získání a udržení si pracovního místa na otevřeném trhu práce. S nalezením pracovních míst jim pomáháme díky našemu tranzitnímu programu, mimo to nabízíme pracovní pozice v Kačabě v rámci tzv. odpolední směny, kde pracují lidé se zdravotním znevýhodněním, kteří jsou schopni pracovat samostatně bez podpory instruktorů.

Kavárna Kačaba

Kavárna

Café Restaurant Kačaba naleznete v Plzni v Prokopově ulici č.p. 17, přímo naproti Komornímu divadlu.

Kačaba je částečně bezbariérovým a nekuřáckým prostorem s příjemnou hudbou a domáckou atmosférou. Kapacita kavárny je 50 hostů. Vstup dětí vítán, dětský koutek a kočárkový parking ve standardu. WiFi point a 2 pevné počítače k příjemnému surfování.

Kavárna Kačaba

Nahoru